FORCETELLER Astrology & Saju

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

FORCETELLER Astrology & Saju indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız FORCETELLER Astrology & Saju ile eğlenceli bir kullanım elde edebilirsiniz. Fal bakmak konusunda geliştirilen bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede sunulan içeriklerin her birinden anında faydalanabilirsiniz. Farklı fal türlerinden her birini inceleyerek sorunsuz bir kullanım elde edebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan FORCETELLER Astrology & Saju uygulaması geniş düzeyde özelliklere sahiptir. Burada yer alan her bir içeriği kullanmak konusunda tek yapmanız gereken kişiselleştirme özelliklerine bakmak olacak.

FORCETELLER Astrology & Saju indir

Fal, çağlar boyunca hayatta kalan, dikkatlice türetilmiş hesaplamalardan oluşan karmaşık bir sistemdir. FORCETELLER Astrology & Saju uygulaması da tam olarak bunun için geliştirilmiştir. En doğru tahminler ve rehberlik için hayatta kalan bu eski sistemlere dayanarak servetinizi hesaplayın. Yıldız falı analizi, astrolojik verilere ve onlarca yıldan fazla okumuş son derece deneyimli falcılara dayanmaktadır. Tüm tahminler, özel fal analizi sistemi üzerine kurulu olup, kullanıcılara sorunsuz bir kullanım sunar.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

FORCETELLER Astrology & Saju indir